Sau ar vaikui parinkta tinkama kochlearinių implantų sistema – tai gyvenimą keičiantis sprendimas. Kai kalbame apie tokį svarbų dalyką kaip klausa, itin svarbi yra kokybė ir geras veikimas. „Advanced Bionics“ siūlo techniškai pažangiausias ir geriausiai veikiančias kochlearinių implantų sistemas, kurios padės jums išgirsti gyvus pasaulio garsus.

Geriausios technologijos

AB siūlo geriausiai veikiančias ir pažangiausias rinkoje technologijas, kurios užtikrina penkiskart geresnį garsą nei kitos kochlearinių implantų sistemos. Nepriklausomi tyrimai rodo, kad AB implantus naudojantys žmonės realaus pasaulio garsus girdi geriau, nei naudojantys kitas kochlearinių implantų sistemas. Dabar, pirmą kartą istorijoje, pacientai gali įsigyti jungtines dinamines technologijas, kurias sukūrė naujoviškų kochlearinių implantų ir klausos aparatų lyderiai AB ir „Phonak“.

Patikimesnė sistema

AB – tai įmonė, geriausiai užtikrinanti visos sistemos – tiek vidinių, tiek išorinių komponentų – patikimumą. „HiRes 90K™ Advantage“ implantas pasižymi ilgaamžiškumu ir „HiRes 90K“ implanto, kuris pirmauja rinkoje dėl 99,8 % vienų metų kaupiamojo patvarumo, mechaniniais patobulinimais.

Daugiau girdimumo triukšme naujovių

Tik AB siūlo „ClearVoice™“ – vienintelę rinkoje garso apdorojimo technologiją, kuri užtikrina geresnį girdimumą esant triukšmui. Tai įrodyta klinikiniais tyrimais. Šiuo metu AB turi „Phonak UltraZoom“ ir „Binaural VoiceStream Technology™“ – naujoves, optimizuojančias klausą triukšmingose aplinkose geriau nei bet kurio kito kochlearinių implantų gamintojo prietaisai.

Labiausiai vandeniui atspari technologija

Girdėti vandenyje ir prie vandens yra labai svarbu dėl socializacijos, kalbos vystymosi ir saugumo. Tik AB siūlo „Neptune™“ – pirmąjį ir vienintelį pasaulyje vandeniui atsparų garso procesorių. Sukurtas naudoti baseine, prie baseino, vonioje, jūroje, ežere ir upėje, „Neptune“ leidžia jums ar jūsų vaikui ne tik maudytis, bet ir viską girdėti.

Daugiau belaidžio ryšio galimybių

AB yra vienintelis kochlearinių implantų gamintojas, siūlantis tokius produktus, kaip „ComPilot“, „AB myPilot“, „TVLink“ ir „RemoteMic“, užtikrinančius puikų belaidį ryšį. Išplėstinės funkcijos sklandžiai prijungia prie „Bluetooth“ prietaisų, mobiliųjų telefonų, kompiuterių, MP3 leistuvų, televizorių, navigacijos sistemų, radijo ir daugybės kitų įrenginių.

Daugiau muzikos naujovių

AB teikia daugiausia naujovių, leidžiančių optimaliai mėgautis muzika. AB „HiRes Fidelity 120™“ garso apdorojimas yra vienintelė strategija, galinti vienu metu valdyti kelis kanalus ir atkurti muzikos dimensijas (garsumą, garso aukštį, sinchronizavimą), leidžiančias patirti pilnavertį garsą. Patogiai įmontuotas „T-Mic™“ mikrofonas leidžia lengvai naudotis MP3 leistuvu. AB taip pat sukūrė technologiją „ClearVoice™“, kuri padės jums suprasti mėgstamiausių dainų žodžius.

Daugiau dvirūšės ir abipusės klausos patobulinimų

AB buvo rinkos pradininkė, pakeitusi jūsų galimybę girdėti. Dabar muziką, telefono skambučius, televizijos ir radijo laidas bei galybę kitų garso šaltinių galima belaidžiu ryšiu vienu metu transliuoti į klausos aparatą ir garso procesorių arba du garso procesorius.

Daugiau galimybių diegti atnaujinimus

Pasirinkę AB gausite aukštos kokybės implantuojamą technologiją, kurią bus galima atnaujinti be papildomų operacijų, kad jūsų klausa tobulėtų kartu su prietaisu. AB kochleariniai implantai pasižymi neprilygstamu programiniu lankstumu, neribotais garso skleidimo būdais ir galimybe prijungti dar nesukurtas technologijas. Galite būti tikri, kad AB sukurs naujų technologijų, kurios pagerins jūsų gyvenimo kokybę.

Daugiau dėvėjimo galimybių

AB siūlo vienintelę rinkoje produktų, kuriuos galima dėvėti įvairiais būdais, liniją „lifestyle™“. Pristačius „Naída CI Q70“ („Naída CI“), pirmąjį rinkoje lengvą prietaisą, buvo sukurtas „instyle™“ dizainas. Ploni ir dailūs „Naída CI“ garso procesoriai yra itin lengvi, kad dėvimi jie būtų beveik nepastebimi. Tiems, kurie niekada nenori nieko dėvėti ant ausies, siūlomas vandeniui atsparus „Neptune™“ procesorius, kurio „freestyle™“ dizainas leidžia pasirinkti prietaiso dėvėjimo būdą (plaukuose, ant rankos, po apykakle, kišenėje), nesumažinant veikimo kokybės.

Daugiau patogumo

Patentuotas „T-Mic™“ mikrofonas ir naujasis „T-Mic™ 2“ yra vieninteliai mikrofonai rinkoje, patogiai užkabinami už ausies, kad garsas būtų fokusuotas, ir būtų galima naudoti ausines, mobiliuosius telefonus bei kitus prietaisus, kaip kiti žmonės.

Išgirskite daugiau pasaulio garsų!