Anksčiau FM sistemos buvo naudojamos kaip prietaisas, kuris perduoda mokytojo balsą tiesiai į vaiko klausos aparatą arba kochlearinį implantą. FM sistemos rezultatai buvo stulbinantys! Pagerėjo vaikų kalbos suvokimas, mokytojo balso atpažinimas bei bendri pasiekimai mokykloje.

FM sistemą pakeitė Roger“ sistema

Nors rezultatai buvo neįtikėtini, Phonak nenorėjo sustoti ir ieškojo sprendimo, kaip patobulinti FM sistemą. Šiandien mes su džiaugsmu pristatome naują „Phonak“ pasiekimą – „Roger“ sistemą. Roger sistema yra FM sistemos analogas, tačiau su žymiai geresnėmis funkcijomis.

„Roger“ nepraranda efektyvumo net esant 80 dB triukšmui. Panašus triukšmo lygis yra mieste per spūstis.

  • Palyginti su paprasta FM sistema, Phonak Roger“ padidina kalbos suvokimą net iki 54 proc.
  • Palyginti su dinamine FM sistema – iki 34 proc.

Trumpai – kodėl „Roger“ sistema?

  • Maksimalus rezultatas
  • Jokio vargo
  • Visiškas suderinamumas
  • Aparatų susiejimas vienu mygtuko paspaudimu
  • Geriausias signalo ir garso perdavimas, palyginti su kitais rinkoje esančiais produktais
  • Praktiškai veikia su kiekvienu klausos produktu, kochleariniu implantu tuo pačiu metu

„Roger“ siųstuvai

Roger siųstuvą naudoja kalbantis asmuo (pavyzdžiui, mokytojas ar kitas žmogus, kuris bendrauja su asmeniu, naudojančiu klausos aparatą). Roger siųstuvas taip pat gali būti padėtas prieš kitokį garso šaltinį arba tiesiogiai prie jo prijungtas (pavyzdžiui, televizoriaus ar CD grotuvo).

Siųstuvas perduoda garso signalą radijo bangomis imtuvui, kuris prijungtas prie klausos aparato ar kochlearinio implanto. Tada signalas apdorojamas klausos aparate pagal individualius jo nustatymus (nuo klausos aparato nustatymų priklauso girdimo garso kokybė).

 

 

 

 

 

 

„Roger“ imtuvai

Phonak Roger imtuvai iš kitų gamintojų imtuvų išsiskiria savo nedideliu dydžiu ir plačiomis pritaikymo galimybėmis. Roger imtuvai suderinami ne tik su Phonak, bet ir su daugelio kitų gamintojų klausos aparatais bei kochleariniais implantais, esančiais rinkoje.

Visi Roger imtuvai yra programuojami ir leidžia pakeisti imtuvo kanalą, garso lygmenis ir vartotojo duomenis, kurie kaupiami imtuvo atmintyje.

Imtuvas Roger Focus