Kochlearinių implantų gamintojas Advanced Bionics gavo JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtinimą „Marvel“ kochlearinių implantų platformai bei pirmajam pasaulyje garso procesoriui, kuris sukurtas išskirtinai vaikams! Žemiau pateikiame kochlearinių implantų naujienas, kurios Lietuvoje pasirodys jau greitai! 

Advanced Bionics, pasaulinė kochlearinių implantų technologijų lyderė, bendradarbiaudama su Phonak, pirmaujančiu klausos priemonių gamintoju į rinką išleidžia kochlearinių implantų garso procesorius, sukurtus remiantis „Marvel“ klausos technologija:

  • Sky CI Marvelpirmasis pasaulyje garso procesorius sukurtas išskirtinai vaikams;
  • Naujasis Naída CI Marvel garso procesorius suaugusiems;
  • Sky Link Marvel ir Naída Link Marvel didelio galingumo klausos aparatai, sukurti veikti išvien su kochlearinio implanto garso procesoriumi. Jie sukurti bimodaliniams naudotojams, kai implantuojama viena ausis, o kitoje nešiojamas klausos aparatas;
  • Naujoji Target CI derinimo programinė įranga, pasižyminti inovatyviomis funkcijomis;
  • Naujoji Advanced Bionics Remote app nuotolinio valdymo programėlė, skirta procesoriaus nuotoliniam reguliavimui.

 

Naída CI Marvel – išskirtinis procesorius kochlearinių implantų naudotojams

Turėdama daugiau nei 25 metų patirtį kochlearinių implantų srityje, Advanced Bionics suaugusiems kochlearinių implantų naudotojams pristato apdovanojimus pelniusią klausos technologiją „Marvel“, kurią integruoja į naujuosius procesorius. Naída CI Marvel veikianti AutoSense OS 3.0 programinė įranga užtikrina aukščiausią garso kokybę daugybėje kasdieninių situacijų. Šis algoritmas kas 0,4 sekundės analizuoja klausytojo aplinkos garsus ir geba nustatyti kokioje aplinkoje esate (triukšmingame restorane, automobilyje, namuose ir pan.). Tuomet programinė įranga naudoja atitinkamas kochlearinio implanto sistemos funkcijas, kad prisitaikytų prie aplinkos ir užtikrintų geriausią girdimumą bei kalbos suvokimą.

Su Marvel serija Advanced Bionics pristato pirmąjį pasaulyje kochlearinių implantų garso procesorių, kurį galima tiesiogiai susieti su praktiškai visais Bluetooth įgalintais telefonais laisvų rankų skambučiams. Unikalus ir ergonomiškas Naída CI Marvel procesoriaus korpusas ir plonas siųstuvas užtikrina patikimą fiksaciją, patogų naudojimą ir diskretišką išvaizdą. Advanced Bionics Remote app išmanioji programėlė leidžia patogiai ir sklandžiai valdyti klausos prietaisus.

Sky CI Marvel yra pirmasis pasaulyje garso procesorius sukurtas išskirtinai vaikams

Sky CI Marvel apjungia patikrintą Advanced Bionics garso apdorojimą ir „Marvel“ klausos aparatų platformą iš Phonak, pasaulinės lyderės vaikų klausos priežiūros srityje. AutoSense Sky OS 3.0 veikia panašiai kaip ir Naída CI Marvel suaugusiems skirta versija. Tačiau yra išskirtinai sukurta tipiškoms vaiko klausymosi situacijoms, suteikianti puikią garso kokybę ir geriausią kalbos suvokimą.

Sky CI Marvel siūlo daugybę procesoriaus dėvėjimo variantų. Taip pat vaikų pageidaujamų korpuso spalvų ir nuo vandens apsaugančių priedų įvairovę, leisiančią mėgautis nenutrūkstamu girdėjimu. Garso procesoriuose integruota Roger technologija padeda vaikams geriau girdėti mokytojus ir kitus vaikus, perduodama garso signalą tiesiogiai į ausis ir taip sumažindama aplinkos triukšmą. Be to, tiesioginis išmaniojo telefono ryšys su garso procesoriumi ir intuityvi Advanced Bionics Remote app programėlė padeda vaikams visą dieną palaikyti ryšį su aplinkiniu pasauliu.

Bimodaliniai klausos sprendimai su Sky Link Marvel ir Naída Link Marvel klausos aparatais

Nemaža dalis kochlearinių implantų naudotojų nešioja tik vieną kochlearinį implantą, nepaisant to, kad abi ausys pasižymi ypač sunkiu klausos sutrikimu. Kitai, neimplantuotai ausiai, yra reikalingas ypač galingas klausos aparatas, kuris harmoningai veiktų su kochleariniu implantu. Tai vadinama bimodaline klausa, o moksliniai tyrimai rodo, kad derinant klausos aparatą su kochleariniu implantu, kalbos suvokimas ir garso kokybė yra žymiai geresnė, nei ta, kurią suteikia tik kochlearinis implantas arba tik klausos aparatas.

Pristačius naujuosius Phonak Sky Link Marvel ir Naída Link Marvel, bimodalinės klausos pacientai gali pasinaudoti „Marvel“ technologijos privalumais. Tiek Sky Link Marvel, tiek Naída Link Marvel galima naudoti kartu kaip klausos aparatus arba derinti su Advanced Bionics Sky CI Marvel arba Naída CI Marvel garso procesoriumi. Kochlearinio implanto garso procesorius ir klausos aparatas yra bevieliu būdu sujungti ir tarpusavyje koordinuotai bendrauja keisdamiesi informacija. Kaip ir naujieji kochlearinių implantų procesoriai, Sky Link Marvel ir Naída Link Marvel klausos aparatai turi RogerDirect funkciją, laisvų rankų skambučių galimybę, taip pat tiesiogiai prisijungia prie iOS ir Android ar kitų Bluetooth palaikančių įrenginių.

„Tai yra vienas iš svarbiausių ir įspūdingiausių Advanced Bionics produktų pristatymų. Remdamiesi nepaprastai sėkminga Phonak Marvel platforma, Naída CI Marvel, Sky CI Marvel ir Target CI taps kochlearinių implantų rinkos standartu, sukeldami revoliuciją tuo, kaip mūsų vartotojai gali tikėtis girdėti naudodami mūsų kochlearinių implantų sistemas ir, kaip mūsų klausos protezavimo specialistai gali padėti savo pacientams“, – teigė Viktorija E. Carr-Brendel, Sonova grupės ir Advanced Bionics prezidentė.

„Ryšys tarp Phonak ir Advanced Bionics yra daugiau nei tik bendradarbiavimas. Tai partnerystė dviejų giminingų prekių ženklų, kuriuos vienija bendra Sonova grupės vizija apie pasaulį, kuriame visi gali mėgautis klausymosi malonumu ir gyventi gyvenimą be jokių apribojimų“, – pridūrė Sandy Brandmeier, Sonova JAV padalinio prezidentė. „Marvel“ serija buvo pati sėkmingiausia Phonak istorijoje ir mes negalėtumėme labiau didžiuotis, galėdami pasiūlyti šią technologiją tiek kochlearinių implantų naudotojams, tiek bimodaliniams pacientams.

Target CI Marvel yra sukurta taip, kad klausos protezavimo specialistams būtų lengviau, greičiau ir intuityviau derinti kochlearinio implanto garso procesorius

Target CI klausos protezavimo specialistams suteikia galimybę bevieliu būdu derinti garso procesorius, naudojantis rinkos standartu tapusia Noahlink Wireless sąsaja. Pirmą kartą turėsime galimybę vienu metu derinti kochlearinį implantą ir bimodalinį klausos aparatą, naudodamiesi ta pačia programine įranga. Naujausia programa suteiks greitesnį implanto ir aparato derinimą, o tuo pačiu galėsime daugiau laiko skirti pacientui, o ne programinei įrangai. Target CI – išmanus derinimo įrankis su numatytaisiais nustatymais, kurie optimizuoti kochlearinių implantų naudotojams, suteikiant specialistams lankstumą tenkinti specifinius paciento poreikius.

Kochlearinių implantų naujienos – jau greitai Lietuvoje. Susisiekite su mumis jei norite sužinoti daugiau.

Teksto šaltinis:

https://www.phonak.com/us/en/press/advanced-bionics-receives-fda-approval-for-marvel-cochlear-implant.html