Klausiate: „Nematomas klausos aparatas?“ Atsakome: „Nėra ko slėpti!“

Lyderiaujantis klausos aparatų prekės ženklas „Phonak“ mugėje „CES 2020“ metė iššūkį klausos aparatų sampratai, pristatydamas pasauliui „Phonak Virto Black“. Tai visapusiškai susietas įausinis (esantį ausies landoje) klausos aparatas, kuris sujungia pažangią klausos technologiją „Marvel“ su išmaniosios ausinės modeliu.

„Virto Black“ – pirmasis „Phonak“ individualizuotas klausos aparatas, kuriame susijungia technologijos „Marvel“ privalumai. Tai garso srauto perdavimas „Bluetooth“ ryšiu, laisvų rankų skambučiai ir personalizuota klausos aparato reguliavimo patirtis per programėlę „myPhonak“. „Virto Black“ sujungus su mikrofonu „Roger“, klausos aparatą nešiojantis gali girdėti net iki 10 kartų geriau (triukšme ir per atstumą), lyginant su žmogumi, turinčiu gerą klausą!

Naujausia prisijungimo technologija

„Virto Black“ yra pirmasis pasaulyje individualiai pritaikytas klausos aparatas, tiesiogiai perduodantis garsą iš iOS® ir Android™ ar praktiškai bet kurio kito „Bluetooth“ technologiją naudojančio garso prietaiso. Jis gali pasigirti net iki 16 klausos funkcijų, kurios kartu padeda klausos aparato naudotojams palaikyti ryšį su visais juos gyvenime supančiais žmonėmis. Aparato mikroprocesoriaus lustas vienu metu naudoja penkis belaidžius protokolus, įskaitant „Bluetooth Classic“, „Bluetooth LE“, „Binaural VoiceStream Technology™“, „Airstream Technology™“ ir „Roger“, užtikrinančius šiandieninių naudotojų lūkesčius atitinkantį belaidį sujungimą.

Nešiojantieji klausos aparatą „Virto Black“ gali priimti, pabaigti arba atmesti skambutį tiesiog paspausdami mygtuką, neišimdami telefono iš kišenės ar rankinės. Įmontuoti mikrofonai leidžia naudoti savo prietaisus kaip belaides ausines, todėl rankos bus visuomet laisvos.

Pagamintas konkrečiam naudotojui iš išorės, individualiai pritaikytas iš vidaus 

Visi klausos aparatai „Virto Black“ gaminami konkrečiam vartotojui, naudojant pažangią trimatę (3D) spausdinimo technologiją, o tuomet profesionaliai surenkami rankomis. Taikant biometrinį kalibravimą, žmogaus ausies atspaudas yra išanalizuojamas labai smulkiai t.y. gaunami 1600 unikalūs duomenų taškai. Dėka šios technologijos, užtikrinama tikslus mikrofono krypties parinkimas bei klausos aparato korpuso atitikimas pagal ausies landą.

Naudojant išmanias ausines – galite klausyti muziką ar kalbėti telefonu, tačiau norint išgirsti pašnekovą – reikia išjungti garsą, sklindantį per ausines, ir jas išsiimti iš ausies. Visai kitaip veikia klausos aparatai „Virto Black“. Juos patogiai nešiosite visą dieną, jie neiškris sportuojant. Pažangi klausos technologija padeda sklandžiau bendrauti su pašnekovais ir tuo pačiu neapriboja perduodamo garso srauto, kaip paprastai nutinka naudojant kai kurias išmaniąsias ausines. 

Kova su klausos aparatų stigma

Vidutiniškai 5% pasaulio populiacijos diagnozuotas klausos netekimas;. Tyrimais įrodyta, kad asmuo prieš kreipdamasis dėl klausos sutrikimo diagnostikos vidutiniškai laukia septynerius metus. Nepaisant didžiulės technologinės pažangos ir daugėjant tyrimų, rodančių negydomo klausos sutrikimo ir kitų sveikatos (depresija, demensija..) problemų ryšį, klausos aparatų vis dar siekiama išvengti.

Tai nėra įausinis nematomas klausos aparatas. „Virto Black“ sukurtas panaikinti ribas tarp klausos aparato ir išmaniųjų ausinių. Jo stilingas dizainas ir pažangi klausos technologija, galinti patenkinti net silpniausią klausą turinčių poreikius, skirti įkvėpti žmones greičiau kreiptis pagalbos, diagnozuojant klausos sutrikimo lygį. Neseniai atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 600 klausos negalią turinčių ir klausos aparato nenešiojančių asmenų visame pasaulyje, atskleidė, kad dauguma, palyginus su tradiciniais į ausį kišamais klausos aparatais, rinktųsi „Virto Black“. Tai buvo ypač ryšku 18–56 metų amžiaus grupėje, taigi jaunesni nešiotojai patogiau jaustųsi dėvėdami tokį drąsų ir stilingą gaminį kaip „Virto Black“.

Ar nori būti stilingas ir modernus? Kreipkitės į mus, norėdami sužinoti daugiau apie Phonak Virto Black!

Nematomas klausos aparatas? Nėra ko slėpti!

klausos aparatai - nera ko slepti