Dabar su „Audéo™ B-Direct“ galite paversti savo klausos aparatą belaidėmis ausinėmis, kad be rankų galėtumėte skambinti telefonu, arba televizoriaus ausinėmis, užtikrinančiomis puikią garso kokybę! „Audéo B-Direct“ leidžia prisijungti tiesiogiai prie „Bluetooth®“ telefono*. Klausos aparato „Audéo B-Direct“ privalumai:

  • Integruotas „AutoSense OS“, „Phonak“ automatinės operacinės sistemos, dirbtinis intelektas, valdantis signalų apdorojimo procesą, kad būtų užtikrintas geriausias girdėjimas bet kokioje aplinkoje.
  • Technologija „Made-for-All“ (MFA), pasiekiama dėl „Sonova“ neseniai pristatyto SWORD lusto, užtikrinančio universalų ryšį su bet kuriuo „Bluetooth“ telefonu, įskaitant pačią pirmąją kada nors sukurtą technologiją.
  • Išties rankų nereikalaujantis skambinimas su automatinio balso aptikimo funkcija, leidžiančia naudotojams kalbėtis telefonu per jų klausos aparatus ranka nelaikant telefono prie burnos.
  • Neprilygstamas kino teatrą primenantis televizijos transliavimas, kurį užtikrina technologija „AirStream“ – tikrasis prijungimo ir paleidimo sprendimas, prijungiamas prie televizoriaus galo ir transliuojantis aukščiausios kokybės stereofoninį garsą į abi ausis.

* Su „Bluetooth® 4.2“ belaide technologija ir dauguma senesnių „Bluetooth“ telefonų.