Bandymais nustatyta, kad Phonak Marvel klausos aparatai yra labai lengvai ir greitai prijungiami prie išmaniųjų telefonų, todėl klausos aparatą galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą su aukštos kokybės garsu.

Yra senas pasakymas: „Gyvenimas nelemtas būti lengvu.“ Phonak Marvel kūrėjai klausia: „O kodėl gi ne?“. Juk paprastesnis naudojimas suteikia pasitenkinimą klausos aparato naudotojui. Bandymais įrodyta, kad klausos aparatas Phonak Marvel lengva susieti tiek su Android, tiek su iOS išmaniaisiais telefonais, todėl paprasta aparatą naudoti kaip laisvų rankų įrangą, teikiančią aukštos kokybės pokalbius ir muzikos garsą jūsų ausims.

Kas yra pasitenkinimas?

Pasitenkinimas gali būti apibūdintas kaip jausmas, kurį žmogus jaučia, kai įvykdomi jo troškimai arba sėkmingai atliekami užsibrėžti tikslai. Arba atvirkščiai, kai kas nors ilgai nesiseka ir pagaliau pavyksta tai padaryti. Pavyzdžiui, man reikėjo prijungti išmanųjį telefoną prie automobilio Bluetooth sistemos. Po kelių nesėkmingų bandymų, kurie vidutiniškai užtrukdavo apie 10 minučių ir kainuodavo nemažai nervų, man pagaliau pavyko. Aš buvau patenkintas rezultatu, bet pačiu darbu – ne itin.

Dabar pralėkime dešimtmetį į priekį, kai aš pirmą kartą pabandžiau prisijungti prie Phonak Marvel klausos aparato. Dvi nesulyginamos patirtys, užtrukau vos pusę minutės. Tačiau ką mano kiti? Ir kokia yra garso kokybė prisijungus prie klausos aparato?

Į mūsų produkto pristatymą, vykusį Naujojoje Zelandijoje, buvo pakviesti žmonės, dirbantys sveikos klausos apsaugos industrijoje, kad galėtų savo rankomis ir ausimis išbandyti Phonak Marvel klausos aparatus ir suteikti grįžtamąjį ryšį apie produktą. Jie buvo paprašyti įvertinti susiejimo su išmaniuoju telefonu trukmę, skambučio kokybę ir patogumą naudojantis, taip pat transliuojamos muzikos kokybę.

Prisijungimas

Trys ketvirtadaliai dalyvių susiejo savo telefonus su klausos aparatais Bluetooth jungtimi greičiau nei per vieną minutę (prisijungimo mediana buvo vos 41 sekundė)! Nekilo jokių sunkumų prijungiant Android ir iOS platformas, o jų prisijungimo laikai nesiskyrė. 92 % procentai dalyvių įvertino patirtį kaip „labai lengva“ arba „lengva“.

Skambink kam tik nori

Phonak Marvel siūlo laisvų rankų skambučius, į kuriuos galima atsiliepti paspaudus mygtuką ant klausos aparato. Pokalbio metu yra naudojami klausos aparato mikrofonai, perduodantys naudotojo balsą. 89 % dalyvių įvertino skambučio atsiliepimą paspaudžiant mygtuką kaip „labai lengva“ arba „lengva“. 95 % naudotojų įvertino pokalbio metu girdimą pašnekovo balsą kaip „labai aiškų“ ir „aiškų“. 80 % žmonių, kalbėjusių telefonu su klausos aparatą nešiojančiu žmogumi, įvertino balso kokybę kaip „labai gera“ arba „gera“.

Muzika… ne pabaiga!

93 % naudotojų įvertino garso kokybę kaip „puiki“ arba „gera“. 90 % naudotojų, kurie buvo bandę kitus produktus, leidusius klausyti muzikos su klausos aparatu, Phonak Marvel garso kokybę įvertino kaip „žymiai geresnę“ arba „geresnę“ nei prietaisuose, kuriuos buvo bandę anksčiau.

Phonak Marvel – tikrai nuostabus prietaisas.

Taigi su tiesiogine Bluetooth jungtimi ir Android, ir iOS prietaisams, kuriuos užtrunka paruošti iki vienos minutės, suteikiama galimybė naudotis aukštos kokybės telefono ir muzikos binauraliniu (skirtu abiem ausims) signalu, galima teigti, kad Phonak Marvel yra muzika jūsų ausims.

 

Straipsnio šaltinis.