Aklumas arba silpnaregystė yra ne tik medicininė, bet ir socialinė problema. Šių dviejų sričių pagrindinis konfliktas atsiranda tuomet, kai gydytojas turi pranešti pacientui, jog jo liga progresuoja ir geriau jis nebematys, nes efektyvaus gydymo nėra. O akiniai, pirkti optikos salone, jau nebepadeda. Deja, ne visos ligos išgydomos, o tokia žinia nemaloni ir gydytojui, ir pacientui, kuriam reikės prisitaikyti prie naujos būsenos ir atsiradusių psichosocialinių problemų. Tinkamai pritaikytos techninės pagalbos priemonės kompensuoja prarastas funkcijas ir tai leidžia ilgiau išsaugoti savarankiškumą. 

Pasaulyje yra nemažai gamintojų, gaminančių regos kompensacinę techniką. „BIOMEDIKOS CENTRE“ siūlomi vokiečių bendrovės „Schweizer“ didinamieji stiklai išsiskiria iš kitų rinkoje esančių didinamųjų stiklų savo funkcijomis ir didinamojo stiklo kokybe. Didinamieji stiklai su apšvietimu pradėti gaminti seniai ir rinkoje yra nemažai modelių bei gamintojų, tačiau „Schweizer“ yra pirmasis gamintojas, kuris pradėjo gaminti didinamuosius stiklus kelių šviesos intensyvumo lygių, skirtingų apšvietimo spalvų ir netgi įkraunamų belaidžiu ryšiu, todėl klientui niekada nebereikės keisti baterijų.

Dėl naudojamų aukštos kokybės SMD šviesos diodų ir nepriekaištingo stiklo išdirbimo, didinamas vaizdas yra ypač ryškus ir kontrastingas. Šviesos diodų veikimo laikas siekia iki 100 000 valandų.

Labai svarbu tinkamai pasirinkti didinamąjį stiklą, kad skaitant kuo mažiau pavargtų akys. Todėl „BIOMEDIKOS CENTRO“ specialistai padės Jums parinkti tinkamą didinamąjį stiklą. Mes galime pasiūlyti didinamųjų stiklų, nuo 1,5 iki 14 kartų padidinančių vaizdą, todėl galime patenkinti visų mūsų klientų poreikius.

Pagrindiniai trys kokybiško didinamojo stiklo kriterijai – gebėjimas išlaikyti neiškreiptą vaizdą, geras apšvietimas ir didelis kontrastas. Visus šiuos kriterijus galime pasiūlyti su „Schweizer“ didinamaisiais stiklais.

Jeigu norite užsisakyti padidinimo stiklą internetu, galite  pasirinkti reikalingą didinimą šio testo pagalba: