Kodėl Jums gali būti naudinga Roger FM sistema?

Šiuolaikinės klausos aparatų technologijos puikiai padeda geriau suprasti kalbą. Tačiau 31 proc. klausos aparatus ar kochlearinius implantus naudojančių žmonių teigia, kad jiems vis dar sunku klausytis triukšmingose situacijose.

„Roger” FM sistema yra patogi, lengvo naudojimo asmeninė įranga, kuri naudojama įvairiose kasdieninėse situacijose. Būtent ši sistema, nešiojantiems klausos aparatus ar kochlearinius implantus, užtikrina geresnį girdėjimą triukšmingoje aplinkoje ar per atstumą t.y. esant toliau nuo kalbančiojo asmens. „Roger” technologija padeda fiksuoti kalbėtojo balsą ir perduoti jį belaidžiu būdu klausytojui tiesiai į jo klausos aparatus ar kochlearinius implantus.

Kaip veikia Roger sistema?

Roger sistema yra sudaryta iš imtuvo ir siųstuvo.

Siųstuvas – tai Roger mikrofonas, kurį turi dėvėti kalbėtojas. Garsas iš mikrofono sklinda tiesiai į klausos aparatus ar implantus. Jeigu esate žmonių grupėje, sėdinčioje prie stalo – Roger mikrofoną reikia padėti stalo viduje. Roger FM sistema leidžia aiškiai girdėti kalbančiuosius, silpninant foninį triukšmą.

Imtuvai yra skirtingi ir pritaikomi, priklausomai kokius klausos aparatus ar implantus nešiojate. Naujausiuose Phonak klausos aparatuose (Marvel ir Paradise platformos) yra integruoti imtuvai Jūsų klausos aparatų viduje.

Kas gali naudoti Roger FM sistemą?

Roger sistemą gali naudoti vaikai ir suaugusieji, kurie nešioja klausos aparatus arba kochlearinius implantus. Phonak Roger sistema pritaikoma ne tik prie Phonak klausos aparatų ir Advanced Bionics kochlearinių implantų, bet ir prie visų kitų klausos aparatų ir implantų gamintojų.

Jeigu neesate mūsų klientas ir turite kito gamintojo klausos aparatus ar implantus – drąsiai galite kreiptis į Biomedikos centro specialistus dėl FM sistemos pabandymo. Tačiau prieš tai paprašykite savo specialisto, kad Jūsų klausos aparatuose įjungtų teleritės funkciją.

Roger FM sistemos kompensavimas

FM sistemą kompensuoja Techninės pagalbos neįgaliesiems centras 1000 Eur vaikams ir suaugusiems, kai:

  • Jūsų klausos slenksčių vidurkis abiejose ausyse yra ne mažesnis kaip 45 dB ir naudojatės klausos aparatais ar kochleariniais implantais;
  • Atitinkate vieną iš šių sąlygų: Jums yra sukakęs senatvės pensijos amžius arba yra nustatytas darbingumo lygis arba neįgalumo lygis.

Vidinio ryšio FM sistemos kompensacijai gauti yra būtinas Ausų, nosies, gerklės gydytojo medicininis išrašas, kuriame būtų nurodyta paciento abiejų ausų (AD/AS) klausos slenksčių vidurkis (dB) ir prierašas – „Pacientas reabilituojamas klausos aparatu (-ais) arba kochleariniu (-iais) implantu. Rekomenduojama FM sistema.“.

 

Kviečiame pažiūrėti filmuką, kuris demonstruoja kaip FM sistema padeda kasdieninėse situacijose:

Susiduriate su sudėtingomis girdėjimo situacijomis ir neesate tikras ar Jums padės FM sistema? Susisiekite su mumis ir išbandykite Roger FM sistemą!