Neįgaliojo vežimėlis tampa neatsiejama gyvenimo dalimi, padedančia ne tik judėti, bet ir atlikti įprastus kasdienius veiksmus. Kad tai padaryti būtų lengviau, svarbi ne tik vežimėlio kokybė, bet ir papildomi priedai, galintys suteikti daugiau komforto. Dalinamės 7 vežimėlio priedais, kurie gali palengvinti jūsų ar jūsų artimųjų gyvenimą.

 

Pagalvėlė – vienas svarbiausių vežimėlio priedų. Tinkamai parinkta, ji leis ne tik patogiai sėdėti ilgą laiką, bet ir išlaikyti tinkamą sėdėjimo padėtį, neapkraunant raumenų bei sąnarių.

 

Kojų atrama. Padeda patogiau jaustis, turint įvairių problemų: esant asimetrijai, amputacijai, nevalingiems kūno ar kojų judesiams, kojų raumenų susitraukimams.

 

Nugaros atrama. Kaip ir atrama kojoms, tai viena dažniausiai naudojamų pagalbinių priemonių. Praverčia visuomet, kai reikia sureguliuoti sėdėjimo poziciją ar sumažinti spaudimą. Atrama parenkama atsižvelgiant į individualius poreikius ir gali padėti išvengti nugaros deformacijos, skoliozės ir kitų problemų atsiradimo.

 

Rankų atramos. Bet koks vežimėlio plotas, kuris liečiasi su kūnu, turėtų būti paminkštintas. Nuolatinis sąlytis su porankiais gali būti ne tik nemalonus, bet ir sudaryti nuospaudas ant alkūnių ir dilbių. Dėl šios priežasties svarbu įsitikinti, kad atramos jau būtų paminkštintos.

 

Kojų dirželis – funkcionalus priedas, kuriuo galima surišti kojas ir taip sukurti daugiau stabilumo.

 

Krepšys. Tvirtinamas prie vežimėlio, itin pravers keliaujant ar kitose situacijose, kai reikia, kad būtiniausi daiktai būtų šalia.

 

Laikiklis gėrimui – iš pirmo žvilgsnio nebūtinas, tačiau labai naudingas. Važiuojant vežimėliu su karštu gėrimu, sudėtinga vienu metu išlaikyti balansą, judėti ir neapsipilti karštu gėrimu.

 

Kartais tam, kad žmogus jaustųsi patogiau, užtenka vos kelių papildomų detalių. Jeigu ir jums reikia daugiau komforto judant vežimėliu, kviečiame susisiekti su mumis telefonu 865779754. Būsime laimingi galėdami padėti!