Gyvenk gyvenimą tokį, kokio kiekvienas esame vertas – tikrą, teisingą ir gražų.

„Biomedikos centras“ – mažmeninis prekybos tinklas ir elektroninė parduotuvė, kur galima įsigyti klausos, regos ir judėjimo priemonių. Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais tam, kad pasiūlytume Jums kokybiškus gaminius ir paslaugas. „Biomedikos centras“ turi išskirtines atstovaujamų gamintojų produktų platinimo teises Lietuvos teritorijai.

Sertifikuotos aukštos kokybės prekės ir profesionalų konsultacijos – tai, ką Lietuvoje teikiame jau nuo 1992 m. Rūpinamės savo klientais, mūsų tikslas – suteikti Jums galimybę džiaugtis visaverčiu gyvenimu, to siekiame suteikdami galimybę įsigyti pagalbinių techninių priemonių, galinčių padėti buityje, darbe ar mokymosi įstaigoje.

„Biomedikos centras“ turi vienintelę akredituotą laboratoriją Lietuvoje, kurioje gaminami individualūs ausų įdėklai, kuriuos pristatome palyginti greitai, nes netenka gaišti laiko siunčiant juos iš laboratorijos į prekybos vietą. „Biomedikos centras“ – vienintelis „Phonak“ sertifikuotas pediatrijos klausos centras Lietuvoje, kuriame specialistai atlieka vadinamąjį realios ausies tyrimą. Tyrimo tikslas – kuo tiksliau sureguliuoti klausos aparatus, kad vaiko klausa taptų artimesnė normaliai klausai. „Biomedikos centre“ klausos produktai pritaikomi tiek suaugusiesiems, tiek vaikams.

„Biomedikos centras“ yra vienintelis regos produktų silpnaregiams ir akliesiems mažmenos tinklas. Iš plataus asortimento kiekvienam klientui pagal poreikius parenkame regos techninės pagalbos priemones.

„Biomedikos centre“ judėjimo produktai sudaro platų asortimentą nuo lazdelių iki neįgaliųjų vežimėlių. Jei klientai neturi galimybės atvykti pas mus, į Vilniaus padalinį, tada vykstame pas klientus ir parenkame priemones jų namuose.

Suprantame, kad kiekvienas žmogus yra unikalus, kaip ir jo istorija, todėl atsižvelgsime į Jūsų poreikius ir pateiksime labiausiai Jums tinkantį klausos, regos ar judėjimo sprendimą.