Advanced-bionics-kochlearinis-implantas.jpgAdvanced-bionics-kochlearinis-implantas.jpg

„Advanced Bionics“ kochlearinis implantas – sistema

Kochlearinis implantas – įrenginys, padedantis visiškai kurtiems arba tiems, kurie girdi labai silpnai, girdėti. Jis susideda iš išorinės ir vidinės dalies. Vidinė dalis chirurginiu būdu įterpiama po oda už ausies ir vidinėje ausyje. Išorinę dalį sudaro mikrofonas ir kalbinis procesorius, kurie pritvirtinami išorėje.

Kochleariniai implantai „Advanced Bionics“ (AB) – tai efektyvi klausos aparatų alternatyva, nes juose nenaudojama stiprinimo funkcija. Vietoj to, jie apeina pažeistą ausies dalį ir naudoja elektrostimuliaciją, kad galėtumėte girdėti.

Išankstinis užsakymas

Kaip veikia kochlearinis implantas?

 • Pirmiausia, kochlearinis implantas kartu su bendra sistema užfiksuoja jus supantį garsą, naudodama vieną ar kelis mikrofonus. „Advanced Bionics“ (AB) turi mikrofonus, įmontuotus procesoriaus priekyje ir gale bei prie galvos tvirtinamoje dalyje. Unikali AB mikrofonų technologija leidžia naudotis į ausis kišamomis ausinėmis, paprastomis ausinėmis ir telefonais taip, kaip jais naudojasi visi kiti žmonės, kad galėtumėte girdėti vandenyje ir geriau girdėtumėte triukšmingoje aplinkoje.
 • Užfiksuotas garsas yra apdorojamas. AB garso procesoriuose naudojama pažangiausia pramonės technologija, užtikrinanti geresnį girdėjimą. Be to, jie pasižymi vienintele garso apdorojimo strategija, kurią pripažįsta FDA ir kuri pagerina kalbėjimo supratimą triukšmingoje aplinkoje.
 • Apdorotas garsas perduodamas per prie galvos tvirtinamą dalį į implantą. AB implantų grupė pasižymi pažangiausia garso apdorojimo schema pasaulyje ir programavimo lankstumu, užtikrinančiu praktiškai neribotas garso perteikimo galimybes.
 • Garsas per elektrodą siunčiamas tiesiai į klausos nervą. Kiekvienas AB kochlearinis implantas (elektrodas) užtikrina sutelktą stimuliaciją per srovės nukreipimo technologiją (kurią teikia tik AB), kad būtų užtikrinta klausa, panašiausia į normalią klausą.

Garso procesoriai

„Advanced Bionics“ (AB) garso procesoriai „Naida CI“ pasižymi novatoriškomis funkcijomis, padedančiomis jums be jokių pastangų geriau girdėti bet kokioje aplinkoje. AB ir „Phonak“ – inovacijų lyderių kochlearinių implantų ir klausos aparatų srityje – technologijos išvystytos taip, kad teiktų tokią naudą, kokios neteikia joks kitas gamintojas.

Garso procesorius „Naída CI Q30“

 • Itin geras girdėjimas triukšmingoje aplinkoje, kalbant telefonu ir esant vandenyje.
 • Automatinė sistema, užtikrinanti geriausią girdėjimą, kad ir kur keliautumėte.
 • Unikalūs vandeniui atsparūs priedai, užtikrinantys bekompromisį girdėjimą, kad ir kur būtumėte.
 • Daugybė belaidžių garso transliavimo technologijų.

Per dieną atsiduriate daugybėje skirtingų garso aplinkų. „Naída CI Q30“ su technologija „AutoSound™“ prisitaiko prie jus supančio garso, kad užtikrintų geriausią galimą girdėjimą nekeičiant programų ir nereguliuojant jokių nuostatų.

 • Aiškiau girdėkite, ką sako kiti, ir mažiau girdėkite dėmesį blaškančio foninio triukšmo.
 • Mėgaukitės muzika ir supraskite dainų žodžius.

 

Garso procesorius „Naída CI Q70“

 • Sistema sukurta klausyti abiejomis ausimis.
 • Itin geras girdėjimas triukšmingoje aplinkoje, kalbant telefonu ir esant vandenyje.
 • Automatinė sistema, užtikrinanti geriausią girdėjimą, kad ir kur keliautumėte.
 • Unikalūs vandeniui atsparūs priedai, užtikrinantys bekompromisį girdėjimą, kad ir kur būtumėte.
 • Daugybė belaidžių garso transliavimo technologijų.

 

 

Garso procesorius „Naída CI Q90“

Pažangiausias pramonėje garso procesorius apima naujas funkcijas, dar niekada nenaudotas kochlearinių implantų sistemoje, bei išbandytus, unikalius sprendimus, užtikrinančius geriausią galimą girdėjimą, kad ir kur keliautumėte.

Per dieną atsiduriate daugybėje skirtingų garso aplinkų. „Naída CI Q90“ su „AutoSound™“ OS technologija išmaniai analizuoja ir prisitaiko prie jus supančio garso, kad užtikrintų geriausią galimą girdėjimą kad ir kur keliautumėte, ir jums nereikėtų keisti programų ar reguliuoti nuostatų.

 • Be jokių pastangų susitelkite į pašnekovą, net ir triukšmingoje aplinkoje.
 • Mėgaukitės muzika ir aiškiai supraskite dainų žodžius.
 • Geriau girdėkite esant vėjui arba staiga atsiradusiam garsiam triukšmui.
 • Be jokių pastangų klausykitės pokalbių automobiliuose, traukiniuose ar autobusuose.

 

* EAS suderinamumui reikalinga naujos kartos programinė įranga ir Naída CI Q90 garso išvestis. Laukiama reguliavimo patvirtinimo.

** Šiuo metu galima įsigyti tik bilateralinių kochlerinių implantų naudotojams. Šios funkcijos bus prieinamos bimodalinių kochlerinių implantų naudotojams, kai bus išleista naujos kartos SoundWave programinė įranga ir suderinama klausos įranga Phonak Naída. Laukiama reguliavimo patvirtinimo.

 

Implantas

„HiRes Ultra“ kochlearinis implantas

Įrodyta, kad „HiRes Ultra“ kochlearinis implantas užtikrina aiškesnę kalbą ir platesnį garsų spektrą – visa tai naujausiame „HiRes Ultra“ kochleariniame implante, kuris yra suderinamas su MRT (magnetinio rezonanso tyrimu).

1 – elektrodai

Elektrodai, skirti švelniai įkišti į vidinę ausį, užtikrina 120 garso spektro juostų, kad geriau suprastumėte kalbą ir galėtumėte mėgautis muzika.

2 – elektronikos pakuotė

Pažangi technologija, skirta esamų ir būsimų kartų garso procesoriams ir funkcijoms palaikyti.

3 – ryšio sąsaja

Ši moderni ryšio sąsaja priima skaitmenines garsų išraiškas iš išorinio garso procesoriaus ir atgal į procesorių siunčia informaciją apie implanto sistemos būseną ir jūsų klausos nervą.

4 – magnetas

Užtikrina patikimą sujungimą su išorine prie galvos tvirtinama dalimi. Jį saugu naudoti atliekant standartines MRT skenavimo procedūras ir jį galima lengvai pašalinti bei pakeisti, jei būtina atlikti galingesnio skenavimo procedūras.

Naudojimas ateityje

„HiRes Ultra“ implantą apima į ateitį orientuotos technologijos, skirtos ateityje pritaikyti garso apdorojimo patobulinimus.

Atnaujinkite savo garso procesorių ir mėgaukitės naujomis klausymosi funkcijomis bei didesnėmis galimybėmis nepakeitę savo implanto.

Plonas ir stiprus

Šis plonas, mažas, vos pastebimas įtaisas tinka ir suaugusiesiems, ir vaikams.

„HiRes Ultra“ sukurtas taip, kad viršytų pramonės standartus dėl atsparumo smūgiams, todėl jūs arba jūsų vaikas gali be jokių rūpesčių mėgautis gyvenimo nuotykiais.

Suderinamas su MRT

MRT (magnetinio rezonanso tyrimas) yra ligoninėse dažnai taikoma vaizdavimo technika. Ši diagnostikos įranga sukuria galingus magnetinius laukus, todėl ne visi medicinos prietaisai yra suderinami su šia technologija.

Naudojant „HiRes Ultra“, lengvai galima atlikti įprastas MRT procedūras, o galingesnės klinikinės MRT procedūros gali būti atliekamos atlikus nedidelius pakeitimus.

Vidinės ausies sraigės apsauga

Įtaisą įkišus į vidinės ausies sraigę, naudojama maža elektrodų matrica klausos nervui stimuliuoti.

„HiFocus™ Mid-Scala“ elektrodas apsaugo gležnas vidinės ausies struktūras ir užtikrina, kad viso spektro garsas būtų perduodamas į visą vidinės ausies sraigę.

Detalaus garso užtikrinimas

Kai renkatės prietaisą, turite pagalvoti apie tai, kad implantuojamą technologiją galite naudoti visa gyvenimą. Taigi pasirinktas prietaisas turi užtikrinti kiekvieną detalę (intensyvumą, dažnį ir trukmę), reikalingą tam, kad galėtumėte mėgautis garsų pasauliu.

„HiRes Ultra“ kochlearinis implantas, kurį siūlo „Advanced Bionics“, sukurtas kiekvienai detalei užtikrinti. Jis automatiškai koduoja neįtikėtinai plataus intervalo intensyvumą (iki 80 decibelų). Dėl patentuoto perdavimo metodo jis gali perduoti dažnio informaciją į 120 kochlearinių implantų vietų. Be to, jis pateikia 83 000 naujinių per sekundę. Toks detalumas yra didžiausias, kokį tik gali užtikrinti bet kuri kita sistema.

Viršijome technologijų ribas, kad užtikrintume detaliausią garso išraišką, nes norime, kad galėtumėte pasinaudoti visomis klausymosi galimybėmis.

Techninė specifikacija

Technologija „Binaural VoiceStream Technology™“ – geriausia technologija, užtikrinanti girdėjimą abiem ausimis

„Advanced Bionics“ (AB), teikianti pažangiausią technologiją, skirtą girdėti abiem ausimis, užtikrina geriausią galimą kalbančių žmonių supratimą bet kokioje aplinkoje. Novatoriška „Phonak“ technologija „Binaural VoiceStream Technology™“, veikianti jūsų garso procesoriuje „Naída CI Q90“, ne vien tik vienu metu apdoroja garsus, kaip kitos sistemos. Ji suteikia jūsų procesoriams unikalią galimybę užmegzti ryšį vienam su kitu, kad jie galėtų veikti kartu, automatiškai ir realiuoju laiku. Jie išmaniai susitelkia ties garsu, kurį norite girdėti, ir belaidžiu būdu perduoda jį į abi ausis vienu metu bei stipriai sumažina nepageidaujamą triukšmą.

„AutoSound™“ OS technologija

Per dieną atsiduriate daugybėje skirtingų garso aplinkų. „Naída CI Q30“ ir „Naída CI Q90“ su „AutoSound™“ OS technologija išmaniai analizuoja ir prisitaiko prie jus supančio garso, kad užtikrintų geriausią galimą girdėjimą kad ir kur keliautumėte ir jums nereikėtų keisti programų ar reguliuoti jokių nuostatų.

„WindBlock“

Funkcija „WindBlock“ sumažina vėjo keliamą triukšmą, kad padidintų girdėjimo komfortą triukšmingomis sąlygomis.

„SoundRelax“

Funkcija „SoundRelax“ sušvelnina staigų, garsų triukšmą, pvz., užtrenkiamų durų ir barškančių indų triukšmą, kad būtų užtikrintas malonesnis klausymasis.

„UltraZoom“

Funkcija „UltraZoom“ naudoja pažangią mikrofonų technologiją, kad susitelktų ties jūsų pašnekovo balsu ir tuo pačiu metu sumažintų dėmesį blaškantį triukšmą ir galėtumėte geriau suprasti kalbantįjį triukšmingoje aplinkoje.

„QuickSync“

Funkcija „QuickSync“ leidžia patogiai, vos vienu palietimu, atlikti nuostatų pakeitimus*.

„StereoZoom“

Funkcija „StereoZoom“*† sumažina dėmesį blaškančius garsus triukšmingose vietose ir leidžia susitelkti į vieną garsą, kad galėtumėte be jokių pastangų kalbėtis akis į akį.

„ZoomControl“

Funkcija „ZoomControl“* susitelkia ties pašnekovu, esančiu už jūsų arba iš bet kurio jūsų šono, kad galėtumėte lengviau bendrauti triukšmingoje aplinkoje, net jei negalite atsisukti į asmenį, su kuriuo kalbatės.

„DuoPhone“

Funkcija „DuoPhone“* veikia, kai laikote telefoną prie vienos ausies, ir automatiškai transliuoja garsą į abi ausis vienu metu, tad galite lengviau suprasti skambučių pokalbius net ir triukšmingoje aplinkoje.

„AquaMic“ – geriausia technologija, užtikrinanti girdėjimą po vandeniu

Svarbiausias elementas norint girdėti ir suprasti vandenyje yra vandeniui atsparus mikrofonas. Joks kitas gamintojas neteikia bekompromisio girdėjimo po vandeniu technologijų, kurias užtikrina AB unikali prie galvos tvirtinama dalis „AquaMic™“:

 • Patentuotas, vandeniui atsparus IP68 klasės dizainas aiškiausiam galimam garsui vandenyje, po vandeniu ir aplink vandenį užtikrinti.
 • Suderinamas su „AquaCase™“ priedu, skirtu „Naída CI“, ir su „Neptune™“ garso procesoriais.
 • Patvarūs „AquaMic“ laidai, kurie gali būti juodi arba balti.
 • „AquaMic“ laidų ilgiai: 6 col., 12 col., 18 col., 24 col., 32 col., 42 col.
 • Spalvoti dangteliai: galima rinktis iš penkių spalvų.

*Reikia atlikti programavimo veiksmus naudojant naujos kartos „SoundWave™“ pritaikymo programinę įrangą.
†Pasiekiama tik naudojant „Naída CI Q90“

Belaidžiai priedai

Itin aiškus belaidis transliavimas

Integruota sistema „Roger™“ perduoda aukštos kokybės garsą į abu įrenginius vienu metu, kad geriau suprastumėte kalbančiuosius triukšmingoje aplinkoje ir per atstumą.

Taip pat galite rinktis iš daugybės „Phonak“ belaidžių priedų, kurie transliuoja garsą tiesiai į abu įrenginius ir užtikrina pastangų nereikalaujantį girdėjimą: https://www.biomedikoscentras.lt/kategorija/klausa/klausos-aparatu-priedai-fm-sistemos/

 

 

Iki nemokamo prekių pristatymo trūksta 50.00