UntitledUntitled

Unikalus 3 viename aplikatorius veidui – OxyGeneo

Susisiekti

„Geneo“ sudaro 3 aplikatoriai, leidžiantys mėgautis išskirtiniais 3 galingų technologijų – „OxyGeneo“, „TriPollar RF“ ir „Ultrasound“ – privalumais.  Kiekviena iš technologijų ir jos teikiama nauda galima naudotis atskirai arba derinti visas technologijas ir visapusiškai mėgautis jų sinerginiu poveikiu.

 

GENEO NAUDOS

Iš karto gaunami rezultatai, kurie išlieka.
Efektyvūs preparatai ir procedūrų rinkiniai, kurie užtikrina greitus ir ilgalaikius rezultatus, atgaivina, valo ir atjaunina odą, pagerina bendrą odos tekstūrą ir išvaizdą.

Individualus ir universalus
Viena platforma, kurią sudaro 3 galingos technologijos, kurias galima naudoti sinergiškai, kad būtų patenkinti specifiniai kliento poreikiai ir norai.

Saugu ir malonu
Patikrintos ir patvirtintos technologijos, sukurtos stimuliuoti natūralius organizmo gijimo mechanizmus, su minimaliu diskomfortu ir minimaliomis pertraukomis.

“OXYGENEO®“

„Trys viename“ koncepcija atgaivina ir pagerina odos struktūrą ir tonusą: pasitelkiami už deguonies kiekį odoje atsakingi procesai, oda švelniai nušveičiama ir paruošiama veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimui.

“Oxygeneo” technologija naudoja fiziologinį reiškinį, vadinamą Boro efektu, pasitelkdama išskirtinai mūsų sukurtus “OxyPods”.
Procedūros metu sukuriamas CO2 keičia natūralų odos CO2 balansą, sukeldamas organizmo reakciją, kuri padidina kraujotaką, pagerina mikrocirkuliaciją, atkuria CO2 ir deguonies pusiausvyrą, suteikia odai šviežumo ir energijos.

„Tripollar ® RF“

Paskirstant sutelktą RF energiją ir taip paskatinant odos šildymą kontroliuojamu būdu, paskatinama kolageno ir elastino skaidulų gamyba ir atnaujinama oda.

„ULTRASOUND“

Sukuriant vibraciją ir pertvarkant epidermio ląsteles, taip siekiant padidinti raginio sluoksnio laidumą ir pagerinti odos maitinimą, ultragarso bangomis pagerinama kraujotaka bei veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimas.

 

Iki nemokamo prekių pristatymo trūksta 50.00