2023 03 23

Su „Roger SoundField“ mokymas efektyvesnis!

Švedijoje dirbanti mokytoja Kristina pasakoja kaip naudojama „Roger SoundField“ priemonė padeda lengviau vesti pamokamas ir mokyti efektyviau.

Efektyvesnis mokymas

Šiopingo miesto Nibbleskolan mokykloje mokosi 320 pirmos–penktos klasės mokinių. Mokytoja Kristina kasdien klasėje naudoja „Roger SoundField“ sistemą – ne tik vesdama pamokas, bet ir prijungdama ją prie kompiuterio, rodant filmus, ar prie išmaniosios lentos.

„Didžiausias privalumas tas, kad galiu pritraukti ir išlaikyti mokinių dėmesį“, – sako Kristina. – Visuomet ant kaklo nešioju pasikabinusi įjungtą mikrofoną „Roger Touchscreen Mic“ ir garsas perduodamas per garsiakalbį pasklinda po klasę. Mokiniai gali susikaupti ir išlaikyti dėmesį visos pamokos metu. Tai reiškia, kad jiems lengviau suprasti mano nurodymus ir užduotis jie gali atlikti greičiau. Mokymo laikas tapo daug efektyvesnis.“

Kodėl „Roger SoundField“ yra efektyvus?

Tyrimo duomenimis, vos per vieną pamoką klasėje panaudojus „Roger SoundField“ sistemą, pagerėjo mano balso kokybė ir dingo gerklės sausumo simptomai. Taip pat sumažėjo balso įtampa ir nuovargis kalbant.

„Vedu 18 pamokų per savaitę“, – sako Kristina. – Sunku, kai nuolat reikia reguliuoti balso garsumą. Kartais tenka pakelti balsą, po to vėl kalbėti tyliau. Geriausia būtų, jei galėčiau visą laiką kalbėti normaliu garsu ir būti aiškiai girdima.“ Viena Kristinos kolegė mokykloje kentėjo nuo peršalimo ir jautėsi užkimusi. Jai buvo leista pasiskolinti „Roger SoundField“ sistemą ir ji liko taip patenkinta, kad tiesiog nenorėjo jos grąžinti. Tuomet mokyklos direktorius nupirko keletą sistemų, kad palengvinti mokytojų kasdienybę.

Lengva naudoti

Iš pradžių mokytoja manė, kad norint klasėje naudoti „Roger SoundField“ sistemą prireiks didžiulio garsiakalbio. Tikėjosi, kad ji turės stovėti ir kalbėti į mikrofoną. „Bet buvo visai ne taip. Sistema nekelia problemų, neužima vietos, o garsas natūraliai sklinda visoje klasėje. Mikrofonas „Roger Touchscreen Mic“ yra mažas ir jį paprasta naudoti, o prieš pamokas nereikia specialiai ruoštis. Tereikia nepamiršti įkrauti mikrofoną, o baterija veikia ilgai“, – džiaugėsi ji.

Geresnis mokymasis

Mokymas yra intensyvus procesas, jo metu nuolat bendraujama ir susiduriama su daugybe akustinių iššūkių. „Veikia ventiliatoriai, barška stalai, kalba mokiniai, sklinda garsai iš lauko“, – sako Kristina. – Garso aplinkai įtakos turi daugybė veiksnių, tačiau su šia sistema man nebereikia įtempti balso kaip anksčiau. Tai mažesnė našta ir manęs tai nevargina. Dėl to dienos pabaigoje nebesijaučiu tokia išsekusi. Kai darbo aplinka tokia darni, akivaizdu, kad ir mokymasis gerokai pagerėja.

Visų mokinių pažanga

Kristinos vizija – kad visi mokiniai galėtų įtvirtinti savo žinias, nepriklausomai nuo jų lygio. O „Roger SoundField“ sistema leidžia visiems klasėje susikaupti, mokytis, užtikrintai dalyvauti ir siekti akademinių rezultatų.

„Geriausia mano darbo dalis – matyti kiekvieno mokinio daromą pažangą“, – teigia ji. – Skaitau jų rašinius, tikrinu uždavinius ir kiekvienais metais stebiu jų tobulėjimą. Mano vaidmuo – vesti mokinį teisingu keliu, remiantis jo mokymosi planu, žingsnis po žingsnio į priekį. Smagu matyti, kai jis jaučiasi pasiekęs sėkmę. Būti mokytoju – tai darbas, teikiantis daug energijos.“

Turite klasėje vaikų su klausos sutrikimais? Kreipkitės į mus – padėsime surasti geriausią sprendimą, siekiant efektyvesnio mokymosi bei harmoningos darbo aplinkos!

 

#klausos aparatai#FM sistema#Phonak Roger sistema#mokslui
Iki nemokamo prekių pristatymo trūksta 50.00